0
Items : 0
Subtotal : $0.00
View CartCheck Out
contact@gbigslam.com/ 1800-22345 /
0
Items : 0
Subtotal : $0.00
View CartCheck Out

Antonio VS Big Slam

Antonio VS Big Slam

vs

Recap

Maecenas sed diam eget risus varius blandit sit amet non magna. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Maecenas faucibus mollis interdum. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.

Video

Details

DateTimeCompetitionSeason
January 16, 20174:00 pmNBA2017

Court

Big Slam Stadium
Fourth and Madison Building, Seattle, WA 98164, USA

Results

Team1234OTT
Antonio10203050110
Big Slam102030400100

Antonio

# PlayerPositionPTSREBASTSTLBLKFGMFGAFG%3PM3PA3P%FTMFTAFT%OFFDEFTOPF
1Tim BurtonGuard475003004002003430
 Total 405003004002003430

Big Slam

# PlayerPositionPTSREBASTSTLBLKFGMFGAFG%3PM3PA3P%FTMFTAFT%OFFDEFTOPF
3Ricardo SpaceyForward2535321200.030042200.03200
2Paul FrankForward-Guard051302366.740053166.75000
1Oscar RobertsonGuard045332000030.022100.045012
05James HardenForward-Center0502033100.0010.042200.02300
18Blake GiffinForward-Guard0732220030052250.03401
23Michael JordenForward000101250.030043133.30001
29Vince CarterForward3720400000073233.34300
36Chris PaulForward-Guard0744042200.03475.066100.00700
44John StocktonGuard3734300060076116.75211
 Total 8019241414110228044290672125