0
Items : 0
Subtotal : $0.00
View CartCheck Out
Upcoming MatchBig Slam VS Miami Heats/March 10, 2022/New Yorkers Stadium
contact@gbigslam.com/ 1800-22345 /
0
Items : 0
Subtotal : $0.00
View CartCheck Out

Big Slam VS Boston Celtics

Big Slam VS Boston Celtics

vs

Recap

Maecenas sed diam eget risus varius blandit sit amet non magna. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Maecenas faucibus mollis interdum. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.

Video

Details

DateTimeLeagueSeason
February 5, 201712:49 pmNBA2017

Court

Boston Celtics Arena
126 Causeway St, Boston, MA 02114, USA

Results

Team1234OTT
Big Slam10153222079
Boston Celtics1121122569

Big Slam

# PlayerPositionPTSREBASTSTLBLKFGMFGAFG%3PM3PA3P%FTMFTAFT%OFFDEFTOPF
3Ricardo SpaceyForward2435321200.030043133.32200
2Paul FrankForward-Guard451302366.740053166.75043
1Oscar RobertsonGuard05332300030.022100.05022
05James HardenForward-Center0502032150.0010.042200.02300
23Michael JordenForward030101250.030043133.30341
36Chris PaulForward-Guard0344332150.03475.01250.00300
44John StocktonGuard3534340060076116.73211
43Kevin DurantCenter0200032150.0020.0010.02020
 Total 901422112112019100272201913137

Boston Celtics

# PlayerPositionPTSREBASTSTLBLKFGMFGAFG%3PM3PA3P%FTMFTAFT%OFFDEFTOPF
1Tim BurtonGuard26340030.0200040.02400
 Total 203400302000402400