0
Items : 0
Subtotal : $0.00
View CartCheck Out
contact@gbigslam.com/ 1800-22345 /
0
Items : 0
Subtotal : $0.00
View CartCheck Out

Big Slam VS New Yorkers

Big Slam VS New Yorkers

vs

Recap

Maecenas sed diam eget risus varius blandit sit amet non magna. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Maecenas faucibus mollis interdum. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.

Video

Details

DateTimeCompetitionSeason
April 8, 20176:39 pmNBA2017

Court

Chicago Bulls Arena
United Center, W Monroe St, Chicago, IL 60612, USA

Results

Team1234OTT
Big Slam20212215078
New Yorkers26262421097

Big Slam

# PlayerPositionPTSREBASTSTLBLKFGMFGAFG%3PM3PA3P%FTMFTAFT%OFFDEFTOPF
3Ricardo SpaceyForward1221122100.03475.061600.01114
1Oscar RobertsonGuard1212153166.763200.01250.02022
05James HardenForward-Center152201250.021200.011100.03212
23Michael JordenForward230211250.032150.011100.01213
36Chris PaulForward-Guard225231250.011100.01250.01121
18Blake GiffinForward-Guard351231250.0030.022100.03210
29Vince CarterForward03211030.021200.022100.02111
43Kevin DurantCenter2201232150.022100.01002013
44John StocktonGuard0620243133.33650.0050.03301
 Total 12015131418210222301516018121017

New Yorkers

# PlayerPositionPTSREBASTSTLBLKFGMFGAFG%3PM3PA3P%FTMFTAFT%OFFDEFTOPF
1Tim BurtonGuard0120321200.01250.032150.00122
 Total 002032101203200122