0
Items : 0
Subtotal : $0.00
View CartCheck Out
Upcoming MatchBig Slam VS Miami Heats/March 10, 2022/New Yorkers Stadium
contact@gbigslam.com/ 1800-22345 /
0
Items : 0
Subtotal : $0.00
View CartCheck Out

Big Slam VS Chicago Bulls

Big Slam VS Chicago Bulls

vs

Recap

Maecenas sed diam eget risus varius blandit sit amet non magna. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Maecenas faucibus mollis interdum. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.

Video

Details

DateTimeLeagueSeason
February 14, 201712:56 pmNBA2017

Court

Chicago Bulls Arena
United Center, W Monroe St, Chicago, IL 60612, USA

Results

Team1234OTT
Big Slam21201819078
Chicago Bulls13221320068

Big Slam

# PlayerPositionPTSREBASTSTLBLKFGMFGAFG%3PM3PA3P%FTMFTAFT%OFFDEFTOPF
3Ricardo SpaceyForward1331122100.01250.03475.02102
2Paul FrankForward-Guard493112366.740051500.05443
1Oscar RobertsonGuard055222001333.331300.05022
05James HardenForward-Center3522032150.0010.022100.02300
23Michael JordenForward270441250.032150.01333.33453
36Chris PaulForward-Guard232231250.01520.01250.00322
18Blake GiffinForward-Guard361031250.0030.022100.04210
29Vince CarterForward03212030.021200.02366.721211
 Total 150181316121675.0121770.61918105.623183513

Chicago Bulls

# PlayerPositionPTSREBASTSTLBLKFGMFGAFG%3PM3PA3P%FTMFTAFT%OFFDEFTOPF
1Tim BurtonGuard000000000000000000
 Total 000000000000000000