0
Items : 0
Subtotal : $0.00
View CartCheck Out
Upcoming MatchBig Slam VS Miami Heats/March 10, 2022/New Yorkers Stadium
contact@gbigslam.com/ 1800-22345 /
0
Items : 0
Subtotal : $0.00
View CartCheck Out

Big Slam VS Golden States

Big Slam VS Golden States

vs

Recap

Maecenas sed diam eget risus varius blandit sit amet non magna. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Maecenas faucibus mollis interdum. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.

Video

Details

Date Time League Season
April 4, 2016 5:47 pm NBA 2016

Court

Golden States Stadium
1011 Broadway, Oakland, CA 94607, USA

Results

Team1234OTT
Big Slam123420400106
Golden States8222433087

Big Slam

# Player Position PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
3Ricardo SpaceyForward2535321200.030042200.03200
14Paul FrankForward-Guard051302366.740053166.75000
88Oscar RobertsonGuard045332000000020.045012
05James HardenForward-Center02040030.0040.03002000
18Blake GiffinForward-Guard000043002450.03000000
23Michael JordenForward020444000002002000
43Kevin DurantCenter000220000001000000
44John StocktonGuard03020200200020.02100
 Total 2072315137185.7118137.5189200.059312

Golden States

# Player Position PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
1Tim BurtonGuard000000000000000000
 Total 000000000000000000