0
Items : 0
Subtotal : $0.00
View CartCheck Out
Upcoming MatchBig Slam VS Miami Heats/March 10, 2022/New Yorkers Stadium
contact@gbigslam.com/ 1800-22345 /
0
Items : 0
Subtotal : $0.00
View CartCheck Out

Big Slam VS Miami Heats

Big Slam VS Miami Heats

vs

Recap

Maecenas sed diam eget risus varius blandit sit amet non magna. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Maecenas faucibus mollis interdum. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.

Video

Details

DateTimeLeagueSeason
April 5, 20176:34 pmNBA2017

Court

Chicago Bulls Arena
United Center, W Monroe St, Chicago, IL 60612, USA

Results

Team1234OTT
Big Slam17171522071
Miami Heat16162117070

Big Slam

# PlayerPositionPTSREBASTSTLBLKFGMFGAFG%3PM3PA3P%FTMFTAFT%OFFDEFTOPF
3Ricardo SpaceyForward1331122100.01250.011100.02114
1Oscar RobertsonGuard122221001333.331300.02022
05James HardenForward-Center3522032150.0010.021200.02302
23Michael JordenForward270211250.032150.011100.03413
36Chris PaulForward-Guard235231250.01520.01250.00321
18Blake GiffinForward-Guard361031250.0030.022100.04210
29Vince CarterForward03211030.021200.022100.02111
43Kevin DurantCenter220021250.022100.02002013
44John StocktonGuard0520343133.3020.0010.02301
 Total 140171016141877.8102147.61411127.31917917

Miami Heat

# PlayerPositionPTSREBASTSTLBLKFGMFGAFG%3PM3PA3P%FTMFTAFT%OFFDEFTOPF
1Tim BurtonGuard2531032150.0020.01250.03210
 Total 2031032150.0020.01250.03210