0
Items : 0
Subtotal : $0.00
View CartCheck Out
Upcoming MatchBig Slam VS Miami Heats/March 10, 2022/New Yorkers Stadium
contact@gbigslam.com/ 1800-22345 /
0
Items : 0
Subtotal : $0.00
View CartCheck Out

Houston Rockets VS Big Slam

Houston Rockets VS Big Slam

vs

Recap

Maecenas sed diam eget risus varius blandit sit amet non magna. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Maecenas faucibus mollis interdum. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.

Video

Details

Date Time League Season
March 5, 2017 6:25 pm NBA 2017

Court

Houston House
1510 Polk St, Houston, TX 77002, USA

Results

Team1234OTT
Houston15111622068
Big Slam161717402690

Houston

# Player Position PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
1Tim BurtonGuard030323002366.721200.01230
 Total 000323002366.721200.01230

Big Slam

# Player Position PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
3Ricardo SpaceyForward2535321200.011100.01333.34100
2Paul FrankForward-Guard051312366.740053166.75000
1Oscar RobertsonGuard073321333.343133.31425.03412
05James HardenForward-Center2512432150.032150.032150.02300
18Blake GiffinForward-Guard0731220030052250.03401
23Michael JordenForward010401250.030043133.30121
29Vince CarterForward1521300040053166.73231
36Chris PaulForward-Guard21224032150.01250.03475.05701
44John StocktonGuard173220006002366.75211
 Total 801825171413107.7298362.52927107.4302477