0
Items : 0
Subtotal : $0.00
View CartCheck Out
Upcoming MatchBig Slam VS Miami Heats/March 10, 2022/New Yorkers Stadium
contact@gbigslam.com/ 1800-22345 /
0
Items : 0
Subtotal : $0.00
View CartCheck Out

Los Angeles VS Big Slam

Los Angeles VS Big Slam

vs

Recap

Maecenas sed diam eget risus varius blandit sit amet non magna. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Maecenas faucibus mollis interdum. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.

Video

Details

DateTimeLeagueSeason
March 18, 20176:29 pmNBA2017

Court

Houston House
1510 Polk St, Houston, TX 77002, USA

Results

Team1234OTT
Los Angeles17221817074
Big Slam16171422070

Los Angeles

# PlayerPositionPTSREBASTSTLBLKFGMFGAFG%3PM3PA3P%FTMFTAFT%OFFDEFTOPF
1Tim BurtonGuard1223321200.0030.021200.020133
 Total 1023321200.0030.021200.020133

Big Slam

# PlayerPositionPTSREBASTSTLBLKFGMFGAFG%3PM3PA3P%FTMFTAFT%OFFDEFTOPF
3Ricardo SpaceyForward2331222100.01333.31250.02101
05James HardenForward-Center1512232150.03475.021200.02300
23Michael JordenForward320411250.033100.043133.31121
29Vince CarterForward13213010.042200.032150.01231
44John StocktonGuard173220006002366.75211
14Paul FrankForward333011333.320021200.02120
88Oscar RobertsonGuard233212366.74001250.00301
 Total 13015121291369.22312191.71514107.1131385